معرفی دوره های آنلاین زبان انگلیسی

مدرس: آتوسا جلال پور

از بسیاری از ما اگر بپرسند: “چند سال زبان خوانده اید؟” با یک حساب سر انگشتی از سال های دبیرستان و دانشگاه به متوسط 6 تا 10 سال می رسیم. سپس اگر از ما بپرسند: “از دانستن زبان انگلیسی چه می خواهی؟” جواب احتمالی اغلب ما این است که: صحبت کنم، در موقعیت های کاری و سفر گِلیم خود را از آب بیرون بکشم، از فیلم و سریال های زبان اصلی لذت ببرم…

حال اگر بپرسند: “از این سال های آموزش چقدر از این اهداف برآورده شده؟”؛ چه می گوییم؟

  • اگر از شروع کردن و رها کردن دوره ها و کتاب های مختلف در موسسات متعدد خسته شده اید،
  • اگر دوست دارید که یادگیری زبان انگلیسی را با روشی متفاوت و نو تجربه کنید،
  •  اگر برای ارتقاء شغلی و حرفه ای خود به زبان انگلیسی نیاز دارید،

من اینجا هستم تا به شما نشان دهم که می شود با لذت و آرامش زبان انگلیسی را به خوبی یاد گرفت و به کار برد.

در این دوره ها:


– فرصت صحبت دارید، بیشتر از هر کلاسی که تاکنون تجربه کرده اید!
– فرصت نوشتن و بازخورد گرفتن و اصلاح دارید.
– با جملات پرکاربرد در موقعیت های روزمره آشنا می شوید. جملاتی که به قدری توسط شما و همکلاس هایتان تکرار می شوند که در ذهن شما جا خوش می کنند و در موقعیت نیاز به راحتی از آنها استفاده می کنید.
– می توانید ذخیره زبانی این سالهایتان را گردگیری کنید، و این گنجینه را بهتر از گذشته به کار گیرید.

– این کلاس ها با محوریت کتاب های Four Corners و با همراهی داستان، موسیقی و فیلم برگزار می شود.

کارگاه آموزش زبان کودک:

چهارشنبه گروه کلاس تشکیل می‌شود و کم کم برای آماده سازی ذهن بچه‌ها ویس و فیلم‌هایی ارسال می‌شوند‌.
جلسه لایو کلاس شنبه ساعت ۵ به مدت نیم ساعت برگزار خواهد شد. فیلم این جلسات در طول دوره به مدت یک روز بعد از اجرا در دسترس خواهد بود. که این جلسه به دلیل نزدیکی به تعطیلات عید فطر، تا پایان روز سه‌شنبه (پس از تعطیلات) در دسترس خواهد ماند.
این جلسات پیوسته هستند، با موضوعات روزمره‌ای مانند سلام و احوالپرسی و آداب معاشرت شروع می‌شوند و وارد شناخت وسایل، اتاق های خانه، و بازسازی موقعیت های روزمره و کاربردی دیگر می‌شوند. تمرکز هر دوره چند جلسه‌ای بر یکی از این موضوعات هست، مانند خرید، آشپزی، حیوانات، و غیره

درباره مدرس:

آتوسا جلال پور تدریس حرفه ای خودش را از سال 87 در مرکز کارآفرینی دانشگاه اصفهان شروع کرد. او پس از سال ها تدریس تخصصی آیلتس (IELTS)، زمانی که فهمید کودکی در راه دارد، مطالعه و تحقیقات گسترده خود را درباره مغز، یادگیری و روانشناسی کودک آغاز کرد. دو سال بعد که از جستجوی کارگاه زبان مناسب برای فرزندش ناامید شد، خود دست به کار شد و دوره های مادر و کودک خود را طراحی و آغاز کرد. در همان نخستین سال برگزاری این دوره ها، شگفتی و لبخند و امنیت آفرید، و کم کم با دیدن نیازهای مادران و با هدف افزایش اعتماد به نفس والدین در موقعیت های روزمره و گفتگو با کودک دوره هایی مخصوص والدین طراحی کرد که مکمل خوبی برای دوره های مادر و کودک بود.

او در این روزهای قرنطینه برای ایفای مسئولیت اجتماعی خویش نشست هایی آنلاین و رایگان برگزار کرده تا با آموزش های کاربردی، حرکتی رو به جلو و حال و هوایی بهتر به مخاطبان خود هدیه دهد. تجربه فوق العاده این جلسات و البته نیاز مخاطبان او در این روزها دلیل شروع این دوره های آنلاین شده است. تجربه تعدادی از این عزیزان در این کلاس ها را در انتهای صفحه می توانید بشنوید و بخوانید.

انواع دوره ها:

این دوره ها در سه دسته خصوصی (تک نفره)، نیمه خصوصی (تا سه نفر) و گروهی (بین پنچ تا هشت نفر) بر اساس درخواست شرکت کنندگان تشکیل می شوند. دوره های خصوصی و نیمه خصوصی در نرم افزار اسکایپ (Skype) و دوره های گروهی در نرم افزار زوم (Zoom) برگزار می شوند. کارگاه تک جلسه ای مادر و کودک زبان انگلیسی با محوریت داستان و موسیقی به صورت لایو اینستاگرام در صفحه خصوصی این کارگاه برگزار خواهد شد.

پس از ثبت نام با شما صحبت می کنیم و با همدیگر مناسبترین سطح و دوره را برای شما انتخاب می کنیم.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید با آیدی تلگرام @Atousa_Jalalpour  یا آیدی اینستاگرام Startsmart.english در ارتباط باشید.

نام دورهکلاس خصوصی بزرگسالانکلاس نیمه خصوصی بزرگسالانکلاس گروهی بزرگسالانکارگاه تک جلسه ای مادر و کودک انگلیسی (3 تا 6 سال)
مدت زمان (ساعت)4 جلسه یک ساعته10 جلسه یک ساعته10 جلسه یک ساعته1 جلسه 30 دقیقه ای
ارزش600000 تومان
850000 تومان450000 تومان35000 تومان
پس از تخفیف
(تا 31 اردیبهشت)
448000 تومان640000 تومان340000 تومان25000 تومان
زمان برگزاریپس از ثبت نام
هماهنگ می شود
پس از ثبت نام
هماهنگ می شود
20:00 تا 21:00 یکشنبه و چهارشنبه
21:30 تا 22:30 یکشنبه و چهارشنبه
چهارشنبه 31 اردیبهشت

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های قبلی را بشنوید (در صورت عدم پخش از کامپیوتر استفاده کنید)

آتوسا جان ممنونم ازتون خیلی امروز رو دوست داشتم بعد از دوسال برگشتم به جو کلاس زبان????
عالی بود، من پر از انرژی شدم و واقعا مفید بود.

سلام

واقعا کلاس های شما با کلاس های دیگه ای که شرکت کرده بودم تا حالا متفاوت بود و به آدم انگیزه یادگیری میداد.
ممنون از شما

سلام آتوسا جان

ممنونم ازت که این فرصت را توی این شرایط برای ما فرآهم کردی که در کنار هم بتونیم برای تقویت زبان خودمون قدم برداریم و کمی احساس بهتری داشته باشیم. خیلی خوب بود کلاسهات و ازت انرژی می گرفتم من.