سلام
من آتوسا جلال پور هستم. از کودکی زبان انگلیسی را آموخته ام و در بزرگسالی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران ادبیات انگلیسی خوانده‌ام. از نوجوانی به نواختن پیانو نیز مشغولم. علاوه بر این ها من یک مادر هستم. مادری که از زمان بارداری به مطالعه در زمینه آموزش موسیقی و زبان به کودکان پرداخته به گونه ای که هم دلچسب باشد و هم مفید. مادری که با کمی پرس و جو از کودکان دور و برش متوجه شده چقدر آموزش به کودک خلا دارد و نابلد ها تا چه حد می توانند انگیزه بچه‌ها را بگیرند و به جایش بذر نفرت از هرچه آموزش است بکارند.
من یک مادرم که ابتدا میخواستم برای کودک خودم راهی بیابم، و اکنون میخواهم دانش و تجربه و عشقم را با مادران و کودکان دیگر نیز قسمت کنم. باشد که نور کوچکی بتابانم بر مسیر شگفت انگیز و آینده ساز آموزش به کودکان عزیزمان.
در کانال تلگرام و سایتم برای نورچشمانمان شعر، قصه و لالایی انگلیسی میخوانم و برای مادر و پدرها پادکست هایی میگذارم که هم اطلاعاتی در مورد شرایط آموزش زبان و موسیقی به کودکان میدهند و هم خودشان را با زبان انگلیسی آشناتر میکند.
با وجود چنین هدف گذاری ای برای آموزش والدین و کودکان، مطالب سایت و کانال می تواند برای کسانی که با بچه‌ها سر و کار دارند، یا زمانی قصد بچه دار شدن دارند، و تمامی علاقه مندان به زبان انگلیسی و مباحث فراگیری زبان به طور کلی مفید و جذاب باشد.
در هفته تعداد محدودی پست به اشتراک می گذارم، اما در پس تمام پست ها ساعت ها مطالعه و اندیشه و احساس و تجربه مادرانه نهفته است. جدا از اینها می توانید با خیال آسوده از لهجه و تلفظ صحیح انگلیسی به همراه کودکان دلبندتان به داستان هایی که از بهترین های ادبیات کودک انتخاب شده اند گوش دهید، دل به موسیقی ساز و کلام بسپرید و خاطرات شیرین کودکیتان را مرور کنید.
از شما دعوت می کنم به کانال تلگرام من هم سری بزنید و اگر پسندیدید شما نیز به خانواده گسترده استارت اسمارت ملحق شوید.
سلامتی و شادی هم سفره تان.

 

برای آشنایی بیشتر با گروه استارت اسمارت و انگیزه های تشکیل و اهداف این گروه می توانید این پست را نیز مطالعه کنید.

 

با تشکر

گروه استارت اسمارت