سخن آغازین: از دغدغه های مادری تا ایجاد سایتی برای پاسخگویی

سخن آغازین: از دغدغه های مادری تا ایجاد گروه استارت اسمارت

مسیر مادری:

من یک مادرم، و مثل خیلی از مادرهای امروزی از لحظه ای که فهمیدم دیگر جدی جدی دارم مادر می شوم، به جز شور و شوق یک دنیا سوال هم در ذهنم سرک کشید. از اینکه “آیا واقعا می توانم از موجود کوچک دیگری مراقبت کنم؟” یا اینکه “چطور ببرمش حمام؟” گرفته، تا سوالاتی مثل اینکه “اگر نفهمم برای چه گریه می کند چه؟” و هزاران مورد دیگر که اگر شما هم اکنون در همین دوران هستید و یا خاطراتش را مرور می کنید احتمالا به یاد می آورید و می توانید این لیست را تکمیل کنید.

پس از مطالعه تعداد بیشماری مقاله، کتاب، سایت، کانال، بروشور و هر چیز دیگری که به دستم می رسید با حجم زیادی از مطالب مواجه بودم که بسیاری از آنها مفید بودند، اما بسیاری دیگر نیز با یکدیگر متناقض و حتی کاملا گمراه کننده بودند.
با اینکه در ابتدا تمایز مطالب از یکدیگر دشوار به نظرم می آمد، رفته رفته با تکیه بر منابع موثق علمی و آزمودن بسیاری در بوته آزمایش و تجربه گنجینه ارزشمندی از اطلاعات بارداری و فرزند پروری به دست آوردم که در هر محفلی که سخن از کودک بود صحبت های نابی داشتم که برای شنوندگانم جذاب بود.

اکنون، پس از نزدیک به دو سال که در این مسیر حیرت انگیز پا نهاده ام اینجا و آنجا این سوال را به تکرار شنیده ام که “از این مطالب جزوه ای نوشته ای که ما هم بخوانیم؟” یا “پس چرا مکتوبشان نمی کنی؟”.سخن آغازین: از دغدغه های مادری تا ایجاد سایتی برای پاسخگویی
اینکه الان این نوشته ها من و شما را به هم پیوند داده از یک طرف نتیجه همین محبت های دوستان و از طرف دیگر شوق پر کردن بخشی از خلائی است که خود زمانی به عنوان مادری بسیار کم تجربه احساس کرده ام.

با وجود سایت ها و کانال های متعدد در زمینه فرزند پروری که اغلب مطالب یکی به کررات در دیگران هم کپی شده، به حدی که دیگر بازشناخت اصل از فرع دشوار و بیهوده می نماید، من به خودم، شما خواننده عزیز و همه مادران و پدرانی که قرار است به هر نحو نوشته هایم به دستشان برسد متعهد شده ام که تنها مطالب موثق را از منابع معتبر علمی انتشار دهم. باشد که مسیر پر فراز و نشیب پدری و مادری کمی هموارتر گردد؛ گام های ما در این راه استوارتر باشد؛ و فرصت بیشتری برای لذت بردن از زیبایی های این مسیر دست دهد.

اگر دغدغه هایم را در اشتراک با خودتان یافتید، به خانواده ما بپیوندید.

5 پاسخ
 1. حسین احمدی
  حسین احمدی می گوید

  سلام خانم جلال پور
  تبریک بابت سایت و کانال.
  لطفا تعداد کلاس های تافلتون را بیشتر کنید.
  به امید موفقیت هرچه بیشتر شما استاد گرامی

  پاسخ
  • آتوسا جلال پور
   آتوسا جلال پور می گوید

   سلام آقای احمدی
   ممنون از لطفتون.
   من دانشجوی تافل جدید نمی گیرم متاسفانه. در حال حاضر فقط زبان کودکان درس میدم و دانشجو های تافل و آیلتسم هم که دوره هاشون تموم میشه با کودکان جایگزین می کنم.

   پاسخ
 2. مامان مهدیار
  مامان مهدیار می گوید

  سلام آتوسا جان
  بهت تبریک می گم که بالاخره کانال را راه انداختی.
  مثل همیشه همون ساعت 4 یک شنبه ها با مهدیار منتظر خانم معلم می مونیم.:)
  ممنون بابت زحماتی که برای آموزش زبان بچه هامون می کشی.

  پاسخ
 3. شهلا
  شهلا می گوید

  سلام اتوساجان زحمات شما برای خلق این کانال ستودنی است.با ارزوی موفقیت روزافزون شما

  پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.